Jsme tu pro vás: +420 606 086 425 (Po-Ne 8:00 - 20:00)

Sledujte nás také na našem Facebooku a Instagramu

nnn 5 iii 0

Na Oříšek jsem narazila náhodou, když jsem přemýšlela, čím obdarovat mamku k narozeninám, protože moje mamka je opravdu oříšek :) Přesto si s tím Oříšek poradil, mamka se radovala z krásných dárků a já byla moc ráda, že má radost. Velký dík patří slečně z Oříšku, že to stihla ve velmi krátkém čase. Moc děkuji.

Martina Š.

nnn 5 iii 1

Byla jsem nadšená. Doručili mi dárek přímo do práce, aniž bych něco čekala. Moc mě potěšilo, že něco takového přítel vymyslel. Ze všech věcí v balíčku jsem měla vážně radost.

Petra N.

nnn 5 iii 2

Děkuji za úžasné překvapení pro mého manžela :-) Doručení bylo na 1* a komunikace s Vámi taktéž, vybrala jsem oříšek s překvapením pro oba a vybrali jste vše perfektně. Ještě jednou moc děkuji a ráda od vás zase něco objednám. 

Martina T.

nnn 5 iii 3

Vynikající služba. Objednal jsem sestře dárek k 30tinám z Nového Zélandu a dorazil přímo na oslavu i s krásným věnováním.=D

Ondřej M.

nnn 5 iii 4

Vybral jsem balíček pro manželku, protože jsem byl zrovna na služebce. Líbilo se mi, že mi někdo pomůže s výběrem a že daruju zase něco nového. Překvapení se povedlo, balíček doručil kurýr bez ohlášení a manželka byla šťastná, že na ni myslím, kudy jezdím.:)

Jan T.

nnn 5 iii 5

Bylo to super překvapení! Krabička byla hezky zabalená a dárky v ní jsou opravdu originální, moc se mi líbily.:-) Hned jsem jeden oříšek objednala pro sestru na Vánoce, protože mi chyběl čas na vymýšlení dárku, chuť na lítání po obchodech a hlavně inspirace. Žádný dárek pod stromečkem nesklidil tak velký úspěch jako ten od Lískového oříšku, sestře udělal velkou radost. Takový balíček si přeje dostat každý, bonusem navíc je milý přístup a osobní doručení.

Karolína P.

nnn 5 iii 1

Skvělý nápad a překvapení od mého muže. Originální krabička s tajemným vzkazem ukrývala milé a krásné dárky. Je to krásný dárek nejen pro všechny Popelky!

Katka S.

nnn 5 iii 2

O službě jsem slyšela již dříve, nicméně využít jsem se ji rozhodla až nyní a i přesto, že jsem čekala příjemnou zkušenost, jsem byla velmi překvapená, jak komplexní, originální a celkově báječná je to záležitost.:) Zcela jistě to nebyla má poslední zkušenost. Moc děkuji za skvělé provedení, jste nejlepší! 

Darja P.

nnn 5 iii 3

Báječné překvapení! Nečekané a naprosto úžasné.:) Neproz­radím vám, co jsem dostala, ale můžu říci, že jednu věc už jsem si chtěla kolikrát pořídit. Oříšek se mi vážně trefil do noty.:) Děkuji a všem vřele doporučuji. A překvapená jsem nebyla jen já.;) 

Markéta N.

nnn 5 iii 4

K svátku většinou odbudu manžela nějakou drobností, tak jsem to chtěla letos s Oříškem zkusit trochu jinak. A povedlo se to na jedničku! Nejdřív ho čekalo překvapení v podobě záhadného balíčku, který „si přece neobjednal“, a pak mu udělaly radost dárky uvnitř. Sama bych něco takového těžko vymýšlela, o to více mě potěšilo, když jeden z dárků okomentoval slovy „jé, po podobných už jsem dlouho pokukoval!“ Už se těším, až budu moci zase někoho obdarovat.

Lucie B.

nnn 5 iii 5

Taky jsem dostala, taky jsem poslala.:) Překvapilo, potěšilo, zpříjemnilo, rozveselilo. Hned jsem chtěla vyzkoušet a někomu jen tak obrátit pochmurnej den ve chvíli bez mráčků, zároveň jsem sama byla zvědavá, co dostane. Pak jsem nevydržela a hned vyzvídala.:D Pokaždý.:D Teď už vím, že oříšek vymyslí vždycky něco originálního.

Petra N.

nnn 5 iii 1

Volala mi dojatá sestra, že jí dorazily krásné balíčky přímo do porodnice. A kurýr to stihl i před dědečkem, takže díky vaší službě jsem i takhle na dálku první dárek neteři dal já.:-)

Vojtěch N.

nnn 5 iii 2

Super překvapení. Lískový oříšek splnil veškerá očekávaní. Oceňuji profesionální přístup a okamžité vyřízení a doručení objednávky. Děkuji moc, všem bych oříšek jedině doporučila.

Kateřina Č.

nnn 5 iii 3

Perfektní, originální a kvalitní služby s osobním přístupem. Mohu jen doporučit.

Nika D.

nnn 5 iii 4

Poslal jsem dárek mamce k narozeninám a vše proběhlo hladce. Vždy jsem měl problém přijít s něčím originálním, co by ji zaujalo a pravidelně využívala. Nakonec jsem to riskl a využil služby oříška. Kurýr dárek doručil v určený čas a mamka mi hned volala, že je to super překvapení, reakce na dárky byly víc než pozitivní, takže za mě super.

Lukáš D.

Originální dárek

Designové dárky v luxusní
autorské krabičce

Kvalitní produkty

Vyzkoušené produkty
s puncem originality

Doručení v ceně

Po Praze vlastním kurýrem,
po celé ČR s Českou poštou

Moment překvapení

Nečekané i anonymní doručení
obdarovanému, již zítra