Jsme tu pro vás: +420 606 086 425 (Po-Ne 8:00 - 20:00)

Sledujte nás také na našem Facebooku a Instagramu

Časté dotazy

 • Proč Lískový oříšek?

  Pokud přemýšlíte, jak originálně darovat dárek nebo udělat radost vašim blízkým, tak jste tu správně. Lískový oříšek vám nabízí nevšední možnost, jak dělat výjimečné věci pro výjimečné lidi kolem vás. Vaše překvapení se promění v zážitek.

 • Jakou velikost oříšku zvolit?

  Můžete si vybrat ze 3 velikostí dárkového balíčku, malý oříšek, velký oříšek a oříšek na míru. Všechny oříšky obsahují 3 výrobky s příběhem od výrobců z naší české domoviny i ze světa. Vybíráme pro vás lokální malovýrobce, kteří vynikají ve svém řemesle. Díky jejich puncu originality na jejich výrobky v klasickém obchodě nenarazíte. Obsah oříšků se liší podle příležitosti od drobností vhodných pro každodenní události, přes dárky pro významné události až po dárky pro speciální příležitosti dle vašich požadavků.

 • Jaký typ oříšku vybrat?

  Můžete si vybrat z našich oblíbených dárkových balíčků, které jsme pro vás předpřipravili, nebo to nechat na nás. Pokud si nejste jisti, co přesně vybrat nebo hledáte větší různorodost dárkových balíčků, využijte našich zkušeností s výběrem dárků a bohaté portfolio výrobků. Na základě vašeho popisu vybereme nejvhodnější výrobky a sestavíme dárkový balíček. Vy se pak můžete těšit na příjemné překvapení pro oba.

 • Připojit vzkaz nebo zůstat v utajení?

  K dárkovému balíčku můžete přidat váš osobní vzkaz, který vyhotovíme v elegantním provedení. Zároveň se můžete rozhodnout, že necháte dotyčného hádat, kdo mu poslal takové překvapení. Rádi vám zajistíme anonymní předání lískového oříšku, které v dotyčném probudí neskrývanou zvědavost.

 • Kdy a kam oříšek nechat doručit?

  V objednávkovém formuláři zadejte adresu obdarovaného, na kterou chcete dárkový balíček doručit. Poté si vyberte den a časový interval, ve kterém má být oříšek doručen. Jen si dejte pozor, aby dotyčný na dané adrese a v daném časovém intervalu opravdu byl.

 • Kdy se dozvím bližší informace o doručení a obsahu oříšku?

  V den doručení dárkového balíčku obdarovanému vám zašleme potvrzovací email, že je váš oříšek na cestě k obdarovanému. Pokud jste si vybrali dárkový balíček Zažijte překvapení oba, najdete v emailu navíc přiloženou fotografii obsahu vašeho lískového oříšku, abyste měli o všem přehled. Úspěšné doručení a předání dárkového balíčku obdarovanému vám potvrdíme sms zprávou.

 • Jak se oříšek doručuje?

  Po Praze doručujeme dárkový balíček kurýrem v určený den a v přesně stanovený časový interval v rámci pracovní doby. Zajištění anonymního a předem neavizovaného předání je v tomto případě samozřejmostí.

  Po České republice doručujeme expresní službou České pošty, nejdříve ale druhý pracovní den. Lze si stanovit pouze den, kdy obdarovaný dárkový balíček obdrží. Zajištění anonymního a předem neavizovaného předání v tomto případě bohužel není možné. Do budoucnosti bychom chtěli naši standardní kurýrní službu rozšířit po celé České republice.

  Za příplatek doručujeme o víkendech, svátcích a mimo pracovní dobu pouze po Praze kurýrem. Příplatek platí také pro doručení kurýrem do vzdálenosti 20 km od Prahy v pracovní dny a v rámci pracovní doby.

 • Jak probíhá předání oříšku?

  Dárkový balíček doručí po Praze a do vzdálenosti 20 km od Prahy náš kurýr přímo obdarovanému, osobně a s úsměvem. Vše proběhne bez kontaktování obdarovaného předem, abychom umocnili okamžik překvapení. Pokud si budete přát, kurýr obdarovaného nebude kontaktovat ani v případě, že ho na dané adrese nezastihne. Vaše překvapení tak zůstane stoprocentně v utajení. Obdarovaný bude mile překvapený a plný radosti. Úspěšné doručení dárkového balíčku vám pak potvrdíme sms zprávou.

  Oříšek kurýr doručí domů, do kanceláře, na oslavu, do restaurace, do nemocnice a na další místa s přesně stanovenou adresou a s povoleným doručováním zásilek. Pro ostatní části republiky mimo Prahu a okolí prozatím platí doručení pracovníkem České pošty s předem avizovaným předáním.

 • Jak funguje garance spokojenosti?

  Zaručujeme vám spokojenost s lískovým oříškem, speciální zážitek a poznání něčeho nového. Lískový oříšek můžete samozřejmě vrátit s nepoužitými výrobky, pokud by vám nebo obdarovanému z nějakého důvodu nevyhovoval, a my vám dárkový balíček vyměníme nebo vrátíme peníze.

Originální dárek

Designové dárky v luxusní
autorské krabičce

Kvalitní produkty

Vyzkoušené produkty
s puncem originality

Doručení v ceně

Po Praze vlastním kurýrem,
po celé ČR s Českou poštou

Moment překvapení

Nečekané i anonymní doručení
obdarovanému, již zítra