Jsme tu pro vás: +420 606 086 425 (Po-Ne 8:00 - 20:00)

Sledujte nás také na našem Facebooku a Instagramu

Poslal jsem dárek mamce k svátku a vše proběhlo hladce. Kurýr dárek doručil v určený čas, a bylo to tedy překvapení. Mamka mi hned volala, že je to super a že je šťastná, že jsem si na ni vzpomněl.

Lukáš D.

Byla jsem nadšená. Doručili mi dárek přímo do práce, aniž bych něco čekala. Po rozbalení jsem se dozvěděla, že je od přítele. Moc mě potěšil a především proto, že na to šel od lesa. Z originálních věcí v balíčku jsem měla vážně radost.

Petra N.

Dárek v balíčku byl nádherný! Udělal mi velkou radost a dostala jsem to, co jsem si dlouho přála. Takové nápady na dárky jsou skvělé.

Marie A.

Ještě před otevřením mě překvapilo kvalitní a pěkné balení… Samotný dárek byl moc pěkně a hravě vybrán… Je to sympatický nápad s hravým řešením.

Vlastimil J.

Vybral jsem balíček pro manželku, protože jsem byl zrovna na služebce. Líbilo se mi, že mi někdo pomůže s výběrem a že daruju zase něco nového. Překvapení se povedlo a to dvakrát, protože balíček doručil kurýr bez ohlášení a pak jsme společně zkoumali, co bylo uvnitř.

Jan T.

Bylo to super překvapení! Krabička byla hezky zabalená a dárky v ní jsou opravdu originální, moc se mi líbily.:-) Hned jsem jeden oříšek objednala pro sestru na Vánoce, protože mi chyběl čas na vymýšlení dárku, chuť na lítání po obchodech a hlavně inspirace. Žádný dárek pod stromečkem nesklidil tak velký úspěch jako ten od Lískového oříšku, sestře udělal velkou radost. Takový balíček si přeje dostat každý, bonusem navíc je milý přístup a osobní doručení.

Karolína P.

Skvělý nápad a překvapení od mého muže. Originální krabička s tajemným vzkazem ukrývala milé a krásné dárky. Je to krásný dárek nejen pro všechny Popelky!

Katka S.

Objednala jsem dárek jako překvapení k narozeninám, nečekané doručení přímo do práce v ten den se opravdu povedlo, pří­tel byl moc rád a celé překvapení ho potěšilo. Dárky se mu moc líbily a mně taky. Přišly nám vážně ori­ginální.

Mirka B.

Báječné překvapení! Nečekané a naprosto úžasné.:) Neproz­radím vám, co jsem dostala, ale můžu říci, že jednu věc už jsem si chtěla kolikrát pořídit. Oříšek se mi vážně trefil do noty.:) Děkuji a všem vřele doporučuji. A překvapená jsem nebyla jen já.;) 

Markéta N.

K svátku většinou odbudu manžela nějakou drobností, tak jsem to chtěla letos s Oříškem zkusit trochu jinak. A povedlo se to na jedničku! Nejdřív ho čekalo překvapení v podobě záhadného balíčku, který „si přece neobjednal“, a pak mu udělaly radost dárky uvnitř. Sama bych něco takového těžko vymýšlela, o to více mě potěšilo, když jeden z dárků okomentoval slovy „jé, po podobných už jsem dlouho pokukoval!“ Už se těším, až budu moci zase někoho obdarovat.

Lucie B.

Taky jsem dostala, taky jsem poslala.:) Překvapilo, potěšilo, zpříjemnilo, rozveselilo. Hned jsem chtěla vyzkoušet a někomu jen tak obrátit pochmurnej den ve chvíli bez mráčků, zároveň jsem sama byla zvědavá, co dostane. Pak jsem nevydržela a hned vyzvídala.:D Pokaždý.:D Teď už vím, že oříšek vymyslí vždycky něco originálního.

Petra N.

Vynikající služba. Objednal jsem sestře dárek k 30tinám z Nového Zélandu a dorazil přímo na oslavu i s krásným věnováním.=D

Ondřej M.

Super překvapení. Lískový oříšek splnil veškerá očekávaní. Oceňuji profesionální přístup a okamžité vyřízení a doručení objednávky. Děkuji moc, všem bych oříšek jedině doporučila.

Kateřina Č.

O službě jsem slyšela již dříve, nicméně využít jsem se ji rozhodla až nyní a i přesto, že jsem čekala příjemnou zkušenost, jsem byla velmi překvapená, jak komplexní, originální a celkově báječná je to záležitost. :) Zcela jistě to nebyla má poslední zkušenost. Moc děkuji za skvělé provedení, jste nejlepší! :)

Darja P.

Na Oříšek jsem narazila náhodou, když jsem přemýšlela, čím obdarovat mamku k narozeninám, protože moje mamka je opravdu oříšek. :) Přesto si s tím Oříšek poradil, mamka se radovala z krásných dárků a já byla moc ráda, že má radost. Velký dík patří slečně z Oříšku, že to stihla ve velmi krátkém čase. Moc děkuji. :)

Martina Š.

Originální dárek

Designové dárky v luxusní
autorské krabičce

Kvalitní produkty

Vyzkoušené produkty
s puncem originality

Doručení v ceně

Po Praze vlastním kurýrem,
po celé ČR s Českou poštou

Moment překvapení

Nečekané i anonymní doručení
obdarovanému, již zítra