Reference

Martina Š.

Na Oříšek jsem narazila náhodou, když jsem přemýšlela, čím obdarovat mamku k narozeninám, protože moje mamka je opravdu oříšek. :) Přesto si s tím Oříšek poradil, mamka se radovala z krásných dárků a já byla moc ráda, že má radost. Velký dík patří slečně z Oříšku, že to stihla ve velmi krátkém čase. Moc děkuji. :)

Darja P.

O službě jsem slyšela již dříve, nicméně využít jsem se ji rozhodla až nyní a i přesto, že jsem čekala příjemnou zkušenost, jsem byla velmi překvapená, jak komplexní, originální a celkově báječná je to záležitost. :) Zcela jistě to nebyla má poslední zkušenost. Moc děkuji za skvělé provedení, jste nejlepší! :)

Kateřina Č.

Super překvapení. Lískový oříšek splnil veškerá očekávaní. Oceňuji profesionální přístup a okamžité vyřízení a doručení objednávky. Děkuji moc, všem bych oříšek jedině doporučila.

Ondřej M.

Vynikající služba. Objednal jsem sestře dárek k 30tinám z Nového Zélandu a dorazil přímo na oslavu i s krásným věnováním.=D

Petra N.

Taky jsem dostala, taky jsem poslala.:) Překvapilo, potěšilo, zpříjemnilo, rozveselilo. Hned jsem chtěla vyzkoušet a někomu jen tak obrátit pochmurnej den ve chvíli bez mráčků, zároveň jsem sama byla zvědavá, co dostane. Pak jsem nevydržela a hned vyzvídala.:D Pokaždý.:D Teď už vím, že oříšek vymyslí vždycky něco originálního.

Lucie B.

K svátku většinou odbudu manžela nějakou drobností, tak jsem to chtěla letos s Oříškem zkusit trochu jinak. A povedlo se to na jedničku! Nejdřív ho čekalo překvapení v podobě záhadného balíčku, který „si přece neobjednal“, a pak mu udělaly radost dárky uvnitř. Sama bych něco takového těžko vymýšlela, o to více mě potěšilo, když jeden z dárků okomentoval slovy „jé, po podobných už jsem dlouho pokukoval!“ Už se těším, až budu moci zase někoho obdarovat.

Markéta N.

Báječné překvapení! Nečekané a naprosto úžasné.:) Neproz­radím vám, co jsem dostala, ale můžu říci, že jednu věc už jsem si chtěla kolikrát pořídit. Oříšek se mi vážně trefil do noty.:) Děkuji a všem vřele doporučuji. A překvapená jsem nebyla jen já.;) 

Katka S.

Skvělý nápad a překvapení od mého muže. Originální krabička s tajemným vzkazem ukrývala milé a krásné dárky. Je to krásný dárek nejen pro všechny Popelky!

Karolína P.

Bylo to super překvapení! Krabička byla hezky zabalená a dárky v ní jsou opravdu originální, moc se mi líbily.:-) Hned jsem jeden oříšek objednala pro sestru na Vánoce, protože mi chyběl čas na vymýšlení dárku, chuť na lítání po obchodech a hlavně inspirace. Žádný dárek pod stromečkem nesklidil tak velký úspěch jako ten od Lískového oříšku, sestře udělal velkou radost. Takový balíček si přeje dostat každý, bonusem navíc je milý přístup a osobní doručení.

Jan T.

Vybral jsem balíček pro manželku, protože jsem byl zrovna na služebce. Líbilo se mi, že mi někdo pomůže s výběrem a že daruju zase něco nového. Překvapení se povedlo a to dvakrát, protože balíček doručil kurýr bez ohlášení a pak jsme společně zkoumali, co bylo uvnitř.

Zobrazit více