Jsme tu pro vás: +420 722 656 996 (Po-Ne 8:00 - 20:00)

Sledujte nás také na našem Facebooku a Instagramu

Pivní balíček

Pivní balíček pro všechny milovníky piva

Tento balíček udělá radost všem mužům, kteří mají rádi pivo a s ním spojenou českou tradici. Pivo je totiž dobré...Celý popis

Tento balíček udělá radost všem mužům, kteří mají rádi pivo a s ním spojenou českou tradici. Pivo je totiž dobré nejen na uhašení žízně, ale jeho blahodárné účinky se projeví i na těle. Balíček se hodí jako dárek na Vánoce, k narozeninám či pro každodenní potěšení. Pivní olejová lázeň pivaře doslova přenese do srdce pivních lázní. Je zdrojem spousty vitamínů a regeneruje pokožku spolu s každodenní péčí pivního sprchového gelu a pivního mýdla.
Skrýt

Obsah balíčku

Pivní lázeň pivní gel pivní mýdlo

Dostupnost

Skladem

Doprava a doručení

Doručení v ceně již v den objednávky

589 Kč

včetně dopravy

Co v balíčku najdete?

Pivní olejová lázeň s českou tradicí

objem: 500 ml

originální pánská lázeň do koupele

Pivní olejová lázeň se ručně vyrábí na základě tradičních receptur z toho nejkvalitnějšího piva. Pivo je totiž dobré nejen na uhašení žízně, ale jeho blahodárné účinky se projeví i na vašem těle. Je zdrojem vitamínů skupiny B, stopových prvků a minerálů. Je vhodná pro každodenní použití, podporuje celkovou regeneraci organismu, čistí a zvláčňuje pokožku a navozuje pocit uvolnění.

Pivní sprchový gel s českou tradicí

objem: 300 ml

originální pánský sprchový gel

Pivní sprchový gel se ručně vyrábí na základě tradičních receptur z toho nejkvalitnějšího piva. Pivo je totiž dobré nejen na uhašení žízně, ale jeho blahodárné účinky se projeví i na vašem těle. Je zdrojem vitamínů skupiny B, stopových prvků a minerálů. Je vhodný pro každodenní použití, podporuje celkovou regeneraci organismu, čistí a zvláčňuje pokožku.

Pivní mýdlo s českou tradicí

hmotnost: 140 g

originální pánské mýdlo z opravdového piva

Pivní mýdlo se ručně vyrábí na základě tradičních receptur z toho nejkvalitnějšího piva a v originálním tvaru pivního soudku. Pivo je totiž dobré nejen na uhašení žízně, ale jeho blahodárné účinky se projeví i na vašem těle. Je zdrojem vitamínů skupiny B, stopových prvků a minerálů. Je vhodné pro každodenní použití, podporuje celkovou regeneraci organismu, čistí a zvláčňuje pokožku.

Nevíte si s něčím rady?

Zavolejte nám a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme

+420 722 656 996

(Po - Ne 8:00 - 20:00)

Originální dárky

Nabízíme dárkové balíčky
pro všechny příležitosti

Kvalitní produkty

Pečlivě vybíráme každý
produkt, který přidáváme

Rychlé doručení

Dárek na poslední chvíli?
Pro nás žádný problém!

Spokojení zákazníci

Zajímá vás, co o nás lidé říkají?
Zobrazit reference

Komu jsme již udělali radost?

Přidejte se ke stovkám spokojených zákazníků Udělat radost

"Dlouho jsem přemýšlel, co letos komu pod stromeček a pak mi kamarád řekl o Lískovém oříšku. Rázem bylo vyřešeno :)"

Honza L. - Nakupující

"Když zazvonil kurýr, říkala jsem si, co mi kdo zase posílá, ale tohle bylo to nejlepší překvapení za posledních pár let. Balíček mi udělal velkou radost a to jsem nic neslavila!"

Milada H. - Obdarovaná

Super překvapení. Lískový oříšek splnil veškerá očekávaní. Oceňuji profesionální přístup a okamžité vyřízení a doručení objednávky. Děkuji moc, všem bych oříšek jedině doporučila.

Kateřina Č.- Nakupující